Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Bitki Faydaları Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi

Bitki Faydaları web sayfası size faydalı olması, doğru ve güncel içerik sunmayı hedeflemektedir. Ancak yinede sitemizde bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, bitkifaydalari.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, bitki faydaları sorumlu değildir. Güncelliğini kaybetmiş bir içerik gözlemlediyseniz İletişim sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.

Yabani ve doğal ortamlarda yetişen Faydalı Bitkiler, Alternatif Tıp olarak bir çok hekim tarafından kullanılıyor olsa da, Hastalıkları tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler sağlıklı yaşama tavsiye niteliğinde olup, Tedavi veya Doktor Tedavisi yerine geçmez.

bitkifaydalari.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan bitkifaydalari.com sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişiler sorumludur ve bitki faydaları sorumlu tutulamaz.

Bitkilerin Faydaları “Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi” sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

bitkifaydalari.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Yukarıdaki şartları KABUL ETMİYORSANIZ, bu web sitesini KULLANMAYINIZ.