Prostat Belirtileri Nedir? Saraçoğlu Prostat Kürü Tarifi

Prostat Belirtileri Nedir? Saraçoğlu Prostat Kürü Tarifi

5 Mart 2021 0 Yazar: Faydalı Bitkiler

Prostat Belirtileri kırk yaşını aşmış olan hemen hemen her erkekte görülebilir hastalıklardan biridir. Prostat Belirtileri yani iyi huylu Prostat Kanseri, erkeklerin hayatını olumsuz yönde etkilemektedir.

Prostat belirtileri; idrar yaparken zorlanma, idrar kesesinin tam boşalmama hissi, gece çok sık idrara çıkma, idrar kaçırma ve idrarda kanama olarak sayılabilir. İlerlemiş dönemlerinde prostat eğer tam olarak ortadan kaldırılmazsa böbrek kayıplarına sebep olabilir.  Yaşam kalitesini etkileyen bu belirtiler eğer erken evrede yakalanabilirse cerrahi müdahale gerektirmeden prostat hastalığından kurtulmak mümkündür.

Prostat Belirtileri Nedir? Saraçoğlu Prostat Kürü Tarifi

Prostat Belirtileri Nedir? Saraçoğlu Prostat Kürü Tarifi

Saraçoğlu Prostat Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu vermiş olduğu Prostat Kürü Tarifi ile bir çok kişinin prostat rahatsızlığından kurtulmasını sağlamıştır. Prostat Kürü Yapılışı oldukça kolay uygulanabilen kürler arasındadır.

İbrahim Saraçoğlu Prostat Kürü, Brokoli ile oluşmakta ve 21 gün süre ile yapılmalıdır. Fakat uygulama esnasında 7 gün tüketilip 3 gün ara verilmesi gerekmektedir. Brokoli kürünün yapılışı; bir litre kaynamakta olan suyun içerisine 250 gram kadar brokoli küçük parçalara ayrılarak atılmalıdır.

Prostat Kürü 5 dakika kaynadıktan sonra ocaktan indirerek ılımaya bırakılmalıdır. Ilıyan Brokoli Kürü sabah ve öğle yemeğinden önce birer su bardağı olmak üzere içilmelidir. Aç karnına tüketilmesi gereken kür altı ay aralık verilerek tekrardan uygulanabilir.

Prostat için yapılan Brokoli içeren Doğal bir Kürdür. Saraçoğlu açıklamasında, Hasta Doktor tarafından verilen prostat ilaçları mutlaka kullanılmalıdır. Bu kür doktor tarafından verilen ilaçların etkilerini düşürmeye yönelik hiçbir yan etki yapmamaktadır. Kür tamamlandıktan sonra doktor tarafından tahlillerin tekrarlanması istenebilir.